KONKURS

KONKURS

 

 W naszym konkursie „Zrobimy Ci Film” który ogłosiliśmy pod koniec sierpnia 2012, dzięki waszym głosom wygrał piękny VW 1302 Karmann Cabrio z 1970 roku, którego właścicielem jest Wojtek. Jak sam mówi jego pasja do Garbusów zaczęła się gdy miał około 16 lat i znajomi zabrali go na międzynarodowy zlot tych aut – Garbojamę. Zapraszamy do obejrzenia filmu który o tym wspaniałym aucie. Jeśli jesteście zainteresowani wynajęciem tego czerwonego kabrioletu, znajdziecie go na stronie www.garbus-slub.pl

 
     

 

 

 

 

 

Zgłoś się do naszego konkursu i wygraj klip video który nakręcimy specjalnie dla Ciebie. Wypełnij formularz zgłoszeniowy na naszej stronie www.meedia.pl/konkurs
Prześlij zdjęcie swojego samochodu wraz z krótkim opisem dlaczego warto nagrać o nim film. Zgłoszenia zbieramy do 21.10.2012 do godziny 24:00.
Po tej dacie opublikujemy nadesłane przez Was zdjęcia w specjalnej galerii na naszym profilu www.facebook.com/meediapl . 
Przez kolejny tydzień do 28.10.2012 będziemy zbierać „lubię to” pod zdjęciami Waszych aut. Autor którego zdjęcie zbierze największą ilością „lajków” wygrywa wyjątkowy klip ze swoim samochodem w roli głównej. 

Nagranie zrealizujemy w dowolnym miejscu, w promieniu 30 km od Krakowa.

 

 

Aby wziąć udział w naszym konkursie należy przesłać zgłoszenie poprzez poniższy formularz.

 

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Dlaczego to właśnie o Twoim samochodzie mamy nakręcić klip? (wymagane)

Załącz zdjęcie (wymagane)

Oświadczam iż jestem autorem przesłanych zdjęć lub mam do nich pełne prawo publikacji oraz że wyrażam zgodę na ich nieodpłatne wykorzystywanie przez Organizatora.